Contact Info
Karolina Hajdukiewicz

DCHRO, Digitree Group S.A.

oświadczona ekspertka w HR pełniąca role strategiczne w organizacjach regionalnych i międzynarodowych. Posiada doświadczenie we współpracy z firmami zróżnicowanymi strukturalnie, kulturowo, branżowo i kompetencyjnie. Wyróżnia ją profil kompetencyjny. Jako inżynier doskonale rozumie obszary techniczno-technologiczne, skutecznie wspierając biznes. Jako menadżer, generuje i analizuje dane oraz tworzy na ich podstawie efektywne modele biznesowe. Jako psycholog rozumie potrzeby, emocje i oczekiwania ludzkie, co zbliża ją do ludzi. Specjalizuje się w zarządzaniu zmianą, restrukturyzacją, budowaniem przywództwa, zarządzaniem doświadczeniem pracownika i kandydata, kontrolingu HR oraz zarządzaniu kompetencjami i zaangażowaniem.
Współpracuje zarówno z markami rozpoznawalnymi globalnie, jak i firmami właścicielskimi oraz lokalnymi i międzynarodowymi inicjatywami o charakterze start-up.
Obecnie zarządza obszarem Human Relations w Digitree Group S.A. i odpowiada za rozwój biznesu poprzez sprawne zarządzanie doświadczeniem pracowników oraz kandydatów. Wcześniej współpracowała m.in z AUDI, Admedes, Walraven, Dreaexlmeier Group, expondo GmbH, Teknia Group, Spinko, STR Shipping and Trading, Centre of Competence for business and Management, Selena Group, Dovista Group, Bibus Menos GmbH, GAS – SYSTEM S.A, Grupa Azoty Group, PIOMAR, POMERANIA FUND, CRH Poland i wiele innych.