Contact Info
Maciej Hassa
Jobflow

Dyrektor zarządzający Jobflow (aplikacja mobilna do rekrutacji) i współpracownik Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.
W ostatnich latach dyrektor Zarządzający w Absolvent Consulting. Twórca kilkunastoosobowego zespołu doradztwa strategicznego w obszarze employer brandingu i HR.
Wcześniej pracował m.in. w Banku Zachodnim WBK (Santander) i w Grupie PZU. Był tam odpowiedzialny m.in. za markę pracodawcy, komunikację wewnętrzną czy eventy. W obu miejscach zbudował wizerunek firm, które stały się jednymi z najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce.
Zdobył praktycznie wszystkie wyróżnienia polskiej branży employer branding. Kandydatom w pamięci pozostaną przede wszystkim kampanie, których był współtwórcą: „Kura” i „Thor”.
Absolwent MBA, dziennikarstwa oraz CSR. Wykładowca uniwersytecki oraz autor wielu publikacji o tematyce employer brandingu.

Inicjatywa Briefu przyciągnęła mnie do swojej rady programowej przede wszystkim dwoma wyróżnikami. Rada programowa „Dream Employer” jest bardzo pluralistyczna. Znajdują się w niej osoby, z różnych stron zarówno rynku employer brandingowego w Polsce jak i innych specjalności związanych z HR i marketingiem. Do tej pory na większość konkursów patrzyłem niestety jako na wydarzenia, w których konkretne agencje (organizatorzy) promowały mocno swoje projekty. Drugim wyróżnikiem jest mocny nacisk na dzielenie się wiedzą i dobrymi praktykami. „Dream Employer” to nie tylko konkurs, ale przede wszystkim platforma do dzielenia się wiedza i dobrymi praktykami, dająca duże szanse na tworzenie w Polsce coraz lepszego rynku pracy.