ChatGPT – jak dobrze wykorzystać nowe narzędzia AI w pracy

ChatGPT – jak dobrze wykorzystać nowe narzędzia AI w pracy

Kolejne webinarium w cyklu WAKACYJNA AKADEMIA LIDERA o ChatGPT wprowadzi Was w świat tego zaawansowanego modelu językowego.
Przedstawimy podstawowe koncepcje związane z generatywną sztuczną inteligencją.
Dowiecie się, jak wykorzystać ChatGPT w różnych obszarach.
Webinarium dostarczy Wam praktyczne przykłady i porady dotyczące korzystania z ChataGPT we własnych projektach.
W webinarium wezmą udział zaproszenie eksperci i praktycy:

Dominika Rossa
Przedsiębiorczyni i ekspertka w dziedzinie komunikacji i marketingu z ponad 20-letnim doświadczeniem. Realizowała ponad 400 projektów marketingowych dla korporacji, krajowych marek oraz NGO. Jest absolwentką UW, SGH i SWPS, a wiedzę i doświadczenie zdobywała również w środowisku międzynarodowym m.in. w NATO w Belgii i Wielkiej Brytanii. Jako założycielka agencji marketingowej i certyfikowana trenerka emisji głosu, prowadzi warsztaty z komunikacji i wystąpień publicznych. Była mentorką w międzynarodowych programach akceleracyjnych, stworzyła pierwszy w Polsce coworking dla kobiet. Aktualnie współzałożycielka TeamMakers, gdzie odpowiada za szkolenia z kompetencji miękkich i strategię employer brandingu. Prywatnie miłośniczka pływania i jogi, słowa i dźwięków: śpiewa w chórze muzyki rozrywkowej i pisze dla Newsweek Psychologia.

Maciej Michalewski
Posiada 13-letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji i automatyzacji procesów rekrutacyjnych. Maciej zdobywał swoje umiejętności, budując od podstaw agencję rekrutacyjną, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż i realizację usług rekrutacyjnych, szkolenia rekruterów i wdrażanie technologii automatyzujących ich pracę. Obecnie rozwija system rekrutacyjny Element, który automatyzuje codzienną pracę rekruterów i hiring managerów. Oprócz zarządzania firmą Element, Maciej sprzedaje usługi tego systemu, osobiście dba o klientów firmy, tworzy treści na swojego bloga i wydaje newsletter subskrybowany przez kilka tysięcy osób, głównie z branży HR. Dzięki automatyzacji, którą oferują narzędzia oparte o AI, Maciej jest w stanie pogodzić swoje liczne obowiązki zawodowe z aktywnym życiem prywatnym.

Sebastian Jakubiak
Chief Moonshot Officer & Technological Trailblazer, posiada ponad 20-letnie doświadczenie jako manager strategii biznesowej, oraz transformacji modeli biznesowych przy użyciu innowacyjnych rozwiązań technologicznych włączając zarządzanie sprzedażą, procesami zmiany oraz kierowanie zespołami. W swojej karierze był odpowiedzialny za sprzedaż usług IT, optymalizację łańcuchów wartości, obsługę klienta, cyfrowe transformacje, integrację systemów informatycznych, a także budowanie nowych modeli biznesowych. Jako CEO startupu technologicznego Sensonar.com zajmuje się doradztwem w obszarze transformacji cyfrowej przedsiębiorstw, behawioralnymi modelami sprzedaży oraz wpływem nowych technologii na etyczną stronę globalnej gospodarki.Publikował swoje artykuły na łamach Harvard Business Review, Forbes, Computerworld i w Pulsie Biznesu. Stopień naukowy uzyskał na katedrze Fizyki Kwantowej UMK w Toruniu, był także wykładowcą outsourcingu transformacyjnego na SGH w Warszawie oraz wykładał zasady uzyskiwania przewagi konkurencyjnej w oparciu o etyczną sprzedaż na podyplomowym studium Uniwersytetu im Leona Koźmińskiego.