Zaczęliśmy w 2019 od budowania konkursu dla najlepszych pracodawców Dream Employer. Stworzyliśmy bogatą bazę wiedzy w postaci podcastów, webinarów, artykułów. Poruszamy tematy, które inspirują i wspierają firmy i liderów w tworzeniu dobrych miejsc pracy. Pierwszy konkurs i zwieńczająca go konferencja Dream Employer Summit stały się punktem wyjścia do naszych dalszych działań.

Nie ma jednego przepisu na najlepsze miejsce pracy. Ostatnie lata pandemii mocno to pokazały i dokonały zmian w naszych organizacjach, na które nie byliśmy tak szybko i niespodziewanie gotowi. Oczekiwania pracowników i pracodawców zmieniają się dynamicznie. Trendy wymieniają się szybciej, niż jesteśmy w stanie się z nimi zapoznać. Nowa normalność dyktuje warunki, na jakich mamy działać w naszych organizacjach.

Jak w takich okolicznościach znaleźć sprawdzony sposób na budowanie dobrego miejsca pracy? Dream Employer Hub jest takim miejscem, w którym znajdziesz potrzebną wiedzę, informacje, trendy, inspiracje i najlepsze praktyki o tym jak być najlepszym pracodawcą w tych nieprzewidywalnych czasach.

Add Your Heading Text Here

Add Your Heading Text Here

Od 2022 tworzymy coś więcej niż tylko konkurs. Dream Employer Hub to firma, konkurs, blog, podcasty, webinaria, audyty, szkolenia i znacznie więcej.

Budujemy przestrzeń dla najlepszych pracodawców, centrum edukacji, wymiany wiedzy i dobrych praktyk. Dajemy inspiracje, wsparcie i narzędzia w postaci szkoleń, audytów i raportów. Jesteśmy dla dużych i małych firm, z długoletnią tradycją i młodych organizacji, start-upów, korporacji i firm rodzinnych. Chcemy tworzyć wzorce, wyznaczać trendy, szkolić i edukować jak stać się Pracodawcą Marzeń. Tworzymy bazę dobrych pracodawców, do których będą chcieli dołączyć najlepsi pracownicy. Skupiamy wokół siebie ekspertów z różnych dziedzin – chcemy pokazać, że najlepsze miejsca pracy budujemy na wielu filarach.

Rebelianci i Marzyciele to chyba najlepiej opisuje nasze podejście. Dream Employer to dla nas połączenie innowacji i burzenia stereotypów z empatycznym i marzycielskim podejściem to tego jak stać się najlepszym miejscem pracy.

Zapraszamy Was do naszej przestrzeni!

Joanna i Karolina

Joanna Makolus

CEo

Karolina Karwowska

Managing Partner

Rafał Pantula

Head of IT

Anita Florek

Content manager

Beata Kot

Social media manager

Poznaj szczegóły Konferencji
MAKE YOUR TEAM EXCELLENT - notice, listen, team up!
23 listopada, Warszawa
26 października, Trójmiasto