Dream Employer Hub to wirtualna przestrzeń dla wszystkich pracodawców, którzy chcą tworzyć i rozwijać wyjątkowe miejsca pracy. Dla tych organizacji, które są świadome, że w dobie AI, szybko zmieniających się geopolitycznych uwarunkowań, wejścia młodego pokolenia na rynek pracy – tym co buduje przewagę firmy jest to, co nazywamy Employee Experience. Tym firmom, pracownikom, game changer’om DEH oferuje wsparcie najlepszych ekspertów w postaci doradztwa, konsultacji, audytów i szkoleń ze wszystkich najistotniejszych obszarów kompetencji organizacji.

Dream Employer Hub powstał z inspiracji i potrzeb zgłaszanych przez same organizacje, dla których pozyskanie i utrzymanie najlepszych pracowników jest jednym z kluczowych wyzwań.

Add Your Heading Text Here

Add Your Heading Text Here

Wraz z wyróżnionymi organizacjami tworzymy wzorce, wyznaczamy trendy, szkolimy i edukujemy, jak stać się Pracodawcą Marzeń. Tworzymy bazę dobrych pracodawców, do których będą chcieli dołączyć najlepsi pracownicy.  

Zaczęliśmy w 2019 od stworzenia konkursu dla najlepszych pracodawców Dream Employer.

  • Zbudowaliśmy bogatą bazę ogólnodostępnej wiedzy w postaci podcastów, webinarów, artykułów.
  • Oferujemy szkolenia ze wszystkich istotnych obszarów, które mają wpływ na budowanie przyjaznego i efektywnego środowiska pracy.
  • Organizujemy konferencje i inne wydarzenia, które podejmują aktualne i ważne tematy.
  • Tworzymy społeczność poprzez organizacje spotkań networkingowych, gdzie otwarcie dyskutujemy, dzielimy się doświadczeniami i wiedzą.

Zapraszamy Was do naszej przestrzeni!

Joanna i Karolina

Joanna Makolus

CEO

Karolina Karwowska

Managing Partner

Rafał Pantula

IT

Anita Florek

Content manager

Beata Kot

Social media manager

Poznaj szczegóły eXchange 2024 - Forum najlepszych praktyk
Employee Experience!

13 maja 2024 r. w Warszawie!