Czy kultura odpowiedzialności jest również kulturą dobrostanu?

Czy kultura odpowiedzialności jest również kulturą dobrostanu?

📌 Po co nam kultura organizacji i jak „odpowiedzialność” ma się do „dobrostanu”?
📌 Czy obecna sytuacja ekonomiczna sprzyja zmianie kultury i jak wykorzystać kulturę w trudnym czasie?
📌 Jak dbać o nią w środowisku hybrydowym i w kontekście „wielkiego przewartościowania”?
📌 Jaka jest rola liderów w budowaniu kultury dobrostanu?

Podczas spotkania będą z nami:

💎 Ewa Stelmasiak – Ekspertka ds. kultury i przywództwa dobrostanu, autorka książki pt. Lider dobrostanu. Jak tworzyć wspierającą kulturę pracy w hybrydowym świecie, CEO WellCulture Institute. Tworzy strategie well-being, prowadzi warsztaty i webinaria. Prelegentka zapraszana na światowe konferencje branżowe. Zasiada w radzie doradczej International Association for Worksite Health Promotion (IAWHP).

💎 dr Maria Mycielska – Socjolog, doktor nauk ekonomicznych, specjalizuje się obszarze kultury organizacyjnej i przywództwa. Autorka książki „Praktyczny podręcznik zarządzania kulturą firmy. Doświadczenia firm w Polsce”, wyjątkowej na polskim rynku pozycji o kulturze organizacyjnej. Korzysta z własnego doświadczeniem menedżerskiego zdobytego w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Prowadziła projekty w 16 krajach na świecie, w tym w Indiach, Tajlandii i Chinach. Autorka szeregu publikacji. Konsultant wspierający ewolucję kultury organizacyjnej. Ekspert i wykładowca ICAN Institute – twórcy Harvard Business Review Polska.

💎 Radek Matuszewski – General Manager, a raczej General Influencer w Groupe SEB Polska (Tefal, Krups, WMF), współautor książki „DBAM czyli rebelia w korporacji” poświęconej kulturze odpowiedzialności