Wielkie Przewartościowanie. Wakacyjna Akademia Lidera #1

Wielkie Przewartościowanie. Wakacyjna Akademia Lidera #1

Czy nadchodzi do nas Wielka Rezygnacja? Jak zapobiegać odpływowi talentów z organizacji? Jak wspierać zaangażowanie, wydajność i wysoką retencję przy jednoczesnej budowie kultury dobrostanu? Chcemy się z Państwem podzielić naszymi obserwacjami i przemyśleniami. Podczas spotkania dowiecie się ponadto:
✔️ Dlaczego potrzeba nam sensu w pracy?
✔️ Czym grozi zmuszanie pracowników do powrotu do biur?
✔️ Jak perspektywa kryzysu wpłynie na świat pracy?
✔️ Jakie są ukryte koszty przepracowania i jak je ograniczać?
✔️ Czym skutkuje transakcyjne podejście do pracownika?
✔️ Dlaczego warto postawić na więzi, a nie benefity?
✔️ Jakich jest pięć podejść do dobrostanu w organizacji?
✔️ Czym jest kultura dobrostanu i przywództwo wspierające dobrostan?

Dla kogo?

Kadra zarządzająca, dyrektorzy HR, People & Culture, specjaliści od dobrostanu organizacyjnego, rekruterzy, agile coache, scrum masterzy, projektanci zmiany, psychologowie biznesu, zainteresowani turkusem, holokracją, zmianami na rynku pracy

Ewa Stelmasiak
Ekspertka ds. kultury dobrostanu, autorka książki pt. Lider dobrostanu

Wspiera firmy w budowaniu strategii zdrowia i dobrostanu metodą ko-kreacji. Szkoli, doradza i prowadzi webinaria. Trenerka zarządów i liderów. Autorka książki pt. Lider dobrostanu. Jak tworzyć wspierającą kulturę pracy w hybrydowym świecie. Posiada ponad dwadzieścia lat doświadczenia w zarządzaniu projektami z zakresu HR, komunikacji i dobrostanu pracowników w międzynarodowych firmach. Członkini Rady Programowej Dream Employer oraz Rady Doradczej International Association for Worksite Health Promotion (IAWHP).

Iwo Zmyślony
Projektant zmiany, metodolog procesów projektowych, antropolog designu i nowych technologii

Pomaga zmieniać się w świecie permanentnej zmiany, zarządzać motywacją w kryzysie, poprawiać jakość usług i doświadczeń, rozwijać nieautomatyzowalne kompetencje przyszłości oraz klientocentryczną kulturę innowacji. Inspiruje się doświadczeniami kilkunastu lat współpracy ze środowiskami NGO, nauki, sztuki współczesnej i designu. Autor podcastu „Artfulness” na Audioteka.pl oraz współautor cyklu podcastów VUCA Nocą.

Łukasz Szymula
Country Manager CEE & Poland, Tradedoubler

Od 20 lat związany z branżą digital marketing i ecommerce. Jako Country Manager CEE i Polska w Tradedoubler (największa firma performance marketingu w CEE) zaprojektował i skutecznie wdrożył 6-godzinny czas pracy. Członek rady nadzorczej Izby Gospodarki Elektronicznej. Swoje liderskie doświadczenie zdobywał również tworząc i wprowadzając na rynek kilka startupów. Certyfikowany trener biznesu i coach, trener Reiss Motivation Profile, doświadczony mentor (opiekun merytoryczny Programu Mentoringowego Fundacji Liderek Biznesu i mentor w Akademii Przywództwa Liderów Oświaty). Skutecznie łączy swoje doświadczenie menedżerskie i doświadczenie nurka wrakowo-jaskiniowego z pracą trenera biznesu i coacha.

 

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA: